-45%

Блуза - код 236 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39428
-45%
Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.276,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 6863 - 2 - црна
  Блуза - код 6863 - 2 - црна
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Блуза - код 4630 - 1 - црна
  Блуза - код 4630 - 1 - црна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 3. Атрактивна дамска блуза с черни мотиви - код 6181
  Блуза - код 6181 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 2449 - 1 - црна
  Блуза - код 2449 - 1 - црна
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Блуза - код 9630 - 3 - црна
  Блуза - код 9630 - 3 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 6175 - ментол
  Тренерки - код 6175 - ментол
  Special Price MKD 1.420,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 2. Фустан - код 0256 - 1 - корали
  Фустан - код 0256 - 1 - корали
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Маица - код 2990 - црна
  Маица - код 2990 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Код B532 - бело
  Код B532 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 5. Топ - код 11701 - црна
  Топ - код 11701 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Фустан - код 9968
  Фустан - код 9968
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 7. Фустан - код 7211 - сина
  Фустан - код 7211 - сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Код B437 - ментол
  Код B437 - ментол
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Маица - код 11970 - црна
  Маица - код 11970 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 637,71
 10. Фустан - код 8326 - 1 - црна
  Фустан - код 8326 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71