-34%

Блуза - код 253 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39324
-34%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.247,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 4445 - црвена
  Блуза - код 4445 - црвена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Блуза - код 11483 - 7 - борда
  Блуза - код 11483 - 7 - борда
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Блуза - код 11483 - 2 - црвена
  Блуза - код 11483 - 2 - црвена
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Блуза - код 7262 - црвена
  Блуза - код 7262 - црвена
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 5. Блуза - код 7971 - црвена
  Блуза - код 7971 - црвена
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Слични производи
 1. Код B36/7787 - бело
  Код B36/7787 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Код Р101
  Код Р101
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 3. Код 4471 - темно сина
  Код 4471 - темно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 9865 - зелена
  Фустан - код 9865 - зелена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Фустан - код 9494 - црвена
  Фустан - код 9494 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Блуза - код 9432 - 2 - розова
  Блуза - код 9432 - 2 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 4207 - кафеава
  Блуза - код 4207 - кафеава
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 8. Блуза - код 0828 - бело
  Блуза - код 0828 - бело
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 9. Фустан - код 1429 - темно сина
  Фустан - код 1429 - темно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Код DD-570 - жолта
  Код DD-570 - жолта
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71