-38%

Блуза - код 268 - борда - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39005
-38%
Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.131,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Борда

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 4630 - 2 - црвена
  Блуза - код 4630 - 2 - црвена
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 2. Блуза - код 9917 - 4 - црвена
  Блуза - код 9917 - 4 - црвена
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Блуза - код 3280 - 6 - црвена
  Блуза - код 3280 - 6 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 9917 - 2 - борда
  Блуза - код 9917 - 2 - борда
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Блуза - код 394 - борда
  Блуза - код 394 - борда
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Фустан - код 10033 - црна
  Фустан - код 10033 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 7205
  Фустан - код 7205
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Јакна - код 9387 - 1 - пудра
  Јакна - код 9387 - 1 - пудра
  Најниско MKD 2.319,71 Регуларна цена MKD 3.189,71
 4. Фустан - код 1294 - црна
  Фустан - код 1294 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 10300 - бела
  Фустан - код 10300 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Фустан - код 7027 - ментол
  Фустан - код 7027 - ментол
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Фустан - код 1737
  Фустан - код 1737
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Топ - код 13022 - капучино
  Топ - код 13022 - капучино
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 9. Фустан - код 2687 - виолетова
  Фустан - код 2687 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 11941
  Фустан - код 11941
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71