-40%

Блуза - код 342 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40817
-40%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 7131 - сиво
  Блуза - код 7131 - сиво
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Блуза - код 7200 - сиво
  Блуза - код 7200 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Блуза - код 6566 - сиво
  Блуза - код 6566 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Блуза - код 2219 - сиво
  Блуза - код 2219 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 901 - сиво
  Блуза - код 901 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 698 - ментол
  Фустан - код 698 - ментол
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Блуза - код 6030
  Блуза - код 6030
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Блуза - код 112 - сиво
  Блуза - код 112 - сиво
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Блуза - код 496 - 7
  Блуза - код 496 - 7
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Купачи - код 723 - црвена
  Купачи - код 723 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Код AC- 1015 - жолта
  Код AC- 1015 - жолта
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 7. Блуза - код 7715 - бело
  Блуза - код 7715 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Код B73 - борда
  Код B73 - борда
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 9. Фустан - код 4040 - црна
  Фустан - код 4040 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 4466 - шарена
  Фустан - код 4466 - шарена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71