-42%

Блуза - код 357 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
1770
-42%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 50 % Ликра - 50 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 0828 - бело
  Блуза - код 0828 - бело
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 2. Блуза - код 0629 - 6 - бело
  Блуза - код 0629 - 6 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 4231 - бело
  Блуза - код 4231 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 2380 - 1 - бело
  Блуза - код 2380 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 1583 - 1 - бело
  Блуза - код 1583 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Код Р48 - црвена
  Код Р48 - црвена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Топ - код 167 - сиво
  Топ - код 167 - сиво
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Код B155 - 5 - шарена
  Код B155 - 5 - шарена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Блуза - код 378 - 2 - шарено
  Блуза - код 378 - 2 - шарено
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Маица - код 0589 - темно сина
  Маица - код 0589 - темно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Панталони - код 8788 - 2 - црна
  Панталони - код 8788 - 2 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Кардиган - код 2036 - шарено
  Кардиган - код 2036 - шарено
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 8. Код B148 - циклама
  Код B148 - циклама
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Код Р82 - кафеава
  Код Р82 - кафеава
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Блуза - код 8861 - бело
  Блуза - код 8861 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71