-36%

Блуза - код 412 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40439
-36%
Special Price MKD 754,00 Регуларна цена MKD 1.189,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 65% Полиестер-35%

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Атрактивна дамска блуза с черни мотиви - код 6181
  Блуза - код 6181 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 9630 - 3 - црна
  Блуза - код 9630 - 3 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Блуза - код 6343 - 1 - црна
  Блуза - код 6343 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Блуза - код 4268 - црна
  Блуза - код 4268 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 5. Блуза - код 2133 - црна
  Блуза - код 2133 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6121
  Фустан - код 6121
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Код B497 - бела
  Код B497 - бела
  Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.131,00
 3. Фустан - код 8188 - црвена
  Фустан - код 8188 - црвена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Фустан - код 6464
  Фустан - код 6464
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 374
  Блуза - код 374
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 6. Ежедневен дамски сет потник и клин плетиво в цвят капучино - код 10077
  Комплет - код 10077 - капучино
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Блуза - код 1653 - 5
  Блуза - код 1653 - 5
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 898,71
 8. Фустан - код 6224
  Фустан - код 6224
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Топ - код 2245
  Топ - код 2245
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Тренерки - код 0446 - 1 - циклама
  Тренерки - код 0446 - 1 - циклама
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71