-36%

Блуза - код 412 - кремова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40443
-36%
Special Price MKD 754,00 Регуларна цена MKD 1.189,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Памук - 65% Еластан - 35%

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 1645 - 3 - капучино
  Блуза - код 1645 - 3 - капучино
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Блуза - код 1454 - 4
  Блуза - код 1454 - 4
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Блуза - код 4268
  Блуза - код 4268
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 4. Блуза - код 4223
  Блуза - код 4223
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 5. Блуза - код 394
  Блуза - код 394
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Фустан - код 11548 - црвена
  Фустан - код 11548 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Топ - код 229 - тиркизна
  Топ - код 229 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Комплет - код 8884 - 2 - шарена
  Комплет - код 8884 - 2 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Панталони - код 4750 - 2
  Панталони - код 4750 - 2
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Дуксер - код 4094 - розова
  Дуксер - код 4094 - розова
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 6. Комплет - код 6264
  Комплет - код 6264
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Код 2425
  Код 2425
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Тренерки - код 6175 - розова
  Тренерки - код 6175 - розова
  Special Price MKD 1.420,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 9. Дамска риза в цвят мента - код 5293
  Кошула - код 5293 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71