-25%

Блуза - код 423 - кремова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39806
-25%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Акрил

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 5565 - 2
  Блуза - код 5565 - 2
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 3250 - пудра
  Блуза - код 3250 - пудра
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 3. Блуза - код 11483 - 5
  Блуза - код 11483 - 5
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Блуза - код 7200
  Блуза - код 7200
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Слични производи
 1. Дуксер - код 4149 - 2 - капучино
  Дуксер - код 4149 - 2 - капучино
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Маица - код 5865 - жолта
  Маица - код 5865 - жолта
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Фустан - код 2903 - 1 - шарено
  Фустан - код 2903 - 1 - шарено
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Дамска риза в червено - код 7482
  Кошула - код 7482 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 0247 - виолетова
  Блуза - код 0247 - виолетова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Спортски комплет - код 8081 - бело
  Спортски комплет - код 8081 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Код B328
  Код B328
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Елегантен дамски топ в черно - код 3020
  Топ - код 3020 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Тренерки-долен дел - код 6056
  Тренерки-долен дел - код 6056
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Код P96 - бела
  Код P96 - бела
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71