-60%

Блуза - код 513 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41066
-60%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 1591 - сиво
  Блуза - код 1591 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 5171 - 3 - сиво
  Блуза - код 5171 - 3 - сиво
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 3. Блуза - код 1070 - сиво
  Блуза - код 1070 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Блуза - код 3992 - сиво
  Блуза - код 3992 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 1060 - сиво
  Блуза - код 1060 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Фустан - код 415 - жолта
  Фустан - код 415 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Комплет - код 1177 - окер
  Комплет - код 1177 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Код Р24 - кремова
  Код Р24 - кремова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 4. Јакна - код 0615 - црна
  Јакна - код 0615 - црна
  Најниско MKD 3.972,71 Регуларна цена MKD 4.262,71
 5. Фустан - код 5190 - кафеава
  Фустан - код 5190 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Палто - код 4941 - црна
  Палто - код 4941 - црна
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 7. Комплет - код 663 - 3 - пудра
  Комплет - код 663 - 3 - пудра
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 1596 - сиво
  Блуза - код 1596 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Блуза - код 300 - светло сина
  Блуза - код 300 - светло сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 2026 - борда
  Фустан - код 2026 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71