-34%

Блуза - код 547 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39289
-34%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.247,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 8727 - 2 - пудра
  Блуза - код 8727 - 2 - пудра
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Блуза - код 9759 - кремова
  Блуза - код 9759 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 1614 - ментол
  Блуза - код 1614 - ментол
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Блуза - код 0837 - ментол
  Блуза - код 0837 - ментол
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Блуза - код 411 - црна
  Блуза - код 411 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Панталони - код 6329 - 4 - кафеава
  Панталони - код 6329 - 4 - кафеава
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Код B62 - 1 - шарено
  Код B62 - 1 - шарено
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Дамски черен клин с надпис - код 4326
  Хеланки - код 4326 - 1 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Блуза - код 6682 - 2 - црна
  Блуза - код 6682 - 2 - црна
  MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Комплет - код 2213 - 1 - бела
  Комплет - код 2213 - 1 - бела
  Најниско MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 10. Ефектна дамска тениска в жълто - код 11669
  Маица - код 11669 - жолта
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71