-33%

Блуза - код 593 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39332
-33%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 7131 - сиво
  Блуза - код 7131 - сиво
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Блуза - код 7200 - сиво
  Блуза - код 7200 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Блуза - код 6566 - сиво
  Блуза - код 6566 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Блуза - код 2219 - сиво
  Блуза - код 2219 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 901 - сиво
  Блуза - код 901 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Палто - код 5657
  Палто - код 5657
  Special Price MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 2. Фустан - код 5150 - борда
  Фустан - код 5150 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Маица - код 530 - сиво
  Маица - код 530 - сиво
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 4. Фустан - код 414 - 1 - црна
  Фустан - код 414 - 1 - црна
  Special Price MKD 1.276,00 Регуларна цена MKD 2.001,00
 5. Код OY1210 - бело
  Код OY1210 - бело
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Код Р60
  Код Р60
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Фустан - код 519 - црна
  Фустан - код 519 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Код 9988 - портокалова
  Код 9988 - портокалова
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 9. Фустан - код 132
  Фустан - код 132
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Фустан - код 953 - окер
  Фустан - код 953 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71