-67%

Блуза - код 709 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40760
-67%
Special Price MKD 348,00 Регуларна цена MKD 1.073,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код В146 - сиво
  Код В146 - сиво
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Код LS570 - портокалова
  Код LS570 - портокалова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Код B111 - кафеава
  Код B111 - кафеава
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Фустан - код 6045 - виолетова
  Фустан - код 6045 - виолетова
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 5. Код 10926 - 5 - 1 - розова
  Код 10926 - 5 - 1 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Код LS542 - небесно сина
  Код LS542 - небесно сина
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Блуза - код 378 - 2 - шарено
  Блуза - код 378 - 2 - шарено
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Блуза - код 875 - црвена
  Блуза - код 875 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 114999 - црна
  Блуза - код 114999 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Код R1077
  Код R1077
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71