-75%

Блуза - код 744 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41006
-75%
Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Къса дамска блуза от рипс в бяло - код 1271
  Блуза - код 1271 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Блуза - код 9054 - бела
  Блуза - код 9054 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Блуза - код 0936 - бело
  Блуза - код 0936 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 956,71
 4. Блуза - код 11638 - бело
  Блуза - код 11638 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Блуза - код 1454 - 2 - бело
  Блуза - код 1454 - 2 - бело
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Блуза - код 0055 - борда
  Блуза - код 0055 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Маица - код 3701 - бело
  Маица - код 3701 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Топ - код 9914 - бела
  Топ - код 9914 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Дамски спортен гащеризон - код 0471
  Комбинезон - код 0471 - 1 - сиво
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Розова тениска с надпис - код 2517
  Маица - код 2517 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Код B69 - небесно сина
  Код B69 - небесно сина
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Кратки панталони - код 3880 - 1 - сиво
  Кратки панталони - код 3880 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 8871 - црна
  Фустан - код 8871 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 6737 - црна
  Фустан - код 6737 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Комплет - код 2609 - 1
  Комплет - код 2609 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71