-41%

Блуза - код 753 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40617
-41%
Special Price ден 812,00 Регуларна цена ден 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Сако - код 8031 - виолетова
  Сако - код 8031 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Кратки панталони - код 3634 - сина
  Кратки панталони - код 3634 - сина
  Најниско ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Кардиган - код 2091 - бело
  Кардиган - код 2091 - бело
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Кардиган - код 1691 - сиво
  Кардиган - код 1691 - сиво
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 1.275,71
 5. Комплет - код 5044 - окер
  Комплет - код 5044 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Кошула - код 913 - црвена
  Кошула - код 913 - црвена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Блуза - код 7780 - бело
  Блуза - код 7780 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 8. Кошула - код 9898 - црна
  Кошула - код 9898 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Код YX6824 - златно
  Код YX6824 - златно
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Фустан - код 8582 - бело
  Фустан - код 8582 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.971,71