-38%

Блуза - код 849 - кафеава - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39580
-38%
Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.131,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 45211 - капучино
  Блуза - код 45211 - капучино
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Блуза - код 3280 - 5 - кафеава
  Блуза - код 3280 - 5 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 9656 - капучино
  Блуза - код 9656 - капучино
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
Слични производи
 1. Изчистен дамски топ от рипс в червено - код 2987
  Топ - код 2987 - црвена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Тренерки - код 6268 - путер зелена
  Тренерки - код 6268 - путер зелена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 6643 - окер
  Фустан - код 6643 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 1603 - 2 - розова
  Блуза - код 1603 - 2 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Фустан - код 2581 - шарена
  Фустан - код 2581 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Панталони - код 4750 - 3
  Панталони - код 4750 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Боди - код 11757 - црна
  Боди - код 11757 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Џемпер - код 7333
  Џемпер - код 7333
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 9. Тренерки - код 1361 - 1 - црна
  Тренерки - код 1361 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Блуза - код 9966 - 6 - шарена
  Блуза - код 9966 - 6 - шарена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71