-66%

Блуза - код 861 - 2 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40583
-66%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 11512 - бело
  Блуза - код 11512 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Блуза - код 9917 - 3 - бело
  Блуза - код 9917 - 3 - бело
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Блуза - код 1471 - 7 - бело
  Блуза - код 1471 - 7 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Блуза - код 41511 - бело
  Блуза - код 41511 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Блуза - код 11495 - 1 - бела
  Блуза - код 11495 - 1 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Код B105 - ментол
  Код B105 - ментол
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Код B57 - борда
  Код B57 - борда
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 3. Комплет - код 4736 - сиво
  Комплет - код 4736 - сиво
  Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
 4. Блуза - код 1070 - виолетова
  Блуза - код 1070 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Блуза - код 1570 - 1 - црна
  Блуза - код 1570 - 1 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Кошула - код 0633 - 1 - борда
  Кошула - код 0633 - 1 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Код YF8852 - портокалова
  Код YF8852 - портокалова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Комплет - код 333 - ментол
  Комплет - код 333 - ментол
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Јакна - код 9197 - бела
  Јакна - код 9197 - бела
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 10. Ролка - код 1591 - 6 - црвена
  Ролка - код 1591 - 6 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71