-41%

Блуза - код 861 - 2 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40906
-41%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 4229 - бело
  Блуза - код 4229 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 2920 - 2 - бело
  Блуза - код 2920 - 2 - бело
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Блуза - код 2959 - бела
  Блуза - код 2959 - бела
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Блуза - код 4254 - бело
  Блуза - код 4254 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Блуза - код 5565 - 1 - бело
  Блуза - код 5565 - 1 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Дамски топ с дантела в бяло - код 2965
  Топ - код 2965 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Код B290
  Код B290
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Блуза - код 9630 - 3 - црна
  Блуза - код 9630 - 3 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 7369 - 1 - бело
  Фустан - код 7369 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Код B298 - црна
  Код B298 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 6. Дамска тениска с ефектен гръб в черно - код 4515
  Маица - код 4515 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Ефектна дамска риза в зелено - код 4169
  Кошула - код 4169 - зелена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Тренерки - код 3124 - 1 - црна
  Тренерки - код 3124 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Къс дамски топ в розово - код 2967
  Топ - код 2967 - розова
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 10. Блуза - код 11633 - бело
  Блуза - код 11633 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71