-26%

Блуза - код 916 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37535
-26%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Ликра 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 4254 - црна
  Блуза - код 4254 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Блуза - код 2190 - 1 - црна
  Блуза - код 2190 - 1 - црна
  Најниско MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 3. Блуза - код 4268 - црна
  Блуза - код 4268 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 4. Блуза - код 4121 - црна
  Блуза - код 4121 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 5. Блуза - код 4210 - црна
  Блуза - код 4210 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Слични производи
 1. Код R1075 - кафеава
  Код R1075 - кафеава
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Сукња - код 3836 - црна
  Сукња - код 3836 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Код B322 - бело
  Код B322 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Блуза - код 4155
  Блуза - код 4155
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Елек - код 9153 - кафеава
  Елек - код 9153 - кафеава
  Special Price MKD 1.681,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 6. Маица - код 4079
  Маица - код 4079
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Фустан - код 6947 - виолетова
  Фустан - код 6947 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Изчистен дамски топ от рипс в червено - код 2987
  Топ - код 2987 - црвена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Спортски комплет - код 11583 - праска
  Спортски комплет - код 11583 - праска
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 10. Спортски комплет - код 2210 - 1
  Спортски комплет - код 2210 - 1
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71