-33%

Блуза - код 928 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39243
-33%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Акрил-80% Полиестер-20%

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 1596 - црна
  Блуза - код 1596 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Блуза - код 4234 - црна
  Блуза - код 4234 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Блуза - код 4129 - црна
  Блуза - код 4129 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Блуза - код 3611 - црна
  Блуза - код 3611 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Блуза - код 41511 - путер зелена
  Блуза - код 41511 - путер зелена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Блуза - код 3963 - црна
  Блуза - код 3963 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 8619 - 1 - жолта
  Фустан - код 8619 - 1 - жолта
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 4. Код B73 - кафеава
  Код B73 - кафеава
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 5. Кардиган - код 6263 - сиво
  Кардиган - код 6263 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Елек - код 8786 - капучино
  Елек - код 8786 - капучино
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 7. Фустан - код 6071 - сиво
  Фустан - код 6071 - сиво
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 8. Код B69 - црвена
  Код B69 - црвена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Код AC-1027 - темно сина
  Код AC-1027 - темно сина
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 10. Маица - код 3580 - 1 - бела
  Маица - код 3580 - 1 - бела
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 1.014,71