-33%

Блуза - код 928 - розова

Нема на залиха
SKU
39168
-33%
Special Price ден 870,00 Регуларна цена ден 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 099 - светло сина
  Комплет - код 099 - светло сина
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Код 10035 - кафеава
  Код 10035 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Фустан - код 1040 - бело
  Фустан - код 1040 - бело
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Фустан - код 1155 - окер
  Фустан - код 1155 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Код AC-1027 - црна
  Код AC-1027 - црна
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 637,71
 6. Комбинезон - код 4455 - розова
  Комбинезон - код 4455 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Блуза - код 5464
  Блуза - код 5464
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 8. Топ - код 0505 - ментол
  Топ - код 0505 - ментол
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Фустан - код 835 - бело
  Фустан - код 835 - бело
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Код NH2818 - кафеава
  Код NH2818 - кафеава
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.449,71