-50%

Блуза - код 952 - ментол - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38898
-50%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Ментол

Материјал: Памук - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 11514 - путер зелена
  Блуза - код 11514 - путер зелена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Блуза - код 1471 - 4 - ментол
  Блуза - код 1471 - 4 - ментол
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Блуза - код 41511 - путер зелена
  Блуза - код 41511 - путер зелена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Блуза - код 1910 - зелена
  Блуза - код 1910 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 0247 - зелена
  Блуза - код 0247 - зелена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Слични производи
 1. Код YF8852 - светло зелено
  Код YF8852 - светло зелено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Комплет - код 663 - 2 - корали
  Комплет - код 663 - 2 - корали
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 9187 - 1 - шарена
  Фустан - код 9187 - 1 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Дуксер - код 3262 - путер зелена
  Дуксер - код 3262 - путер зелена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Блуза - код 8861 - бело
  Блуза - код 8861 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Код B94 - црвена
  Код B94 - црвена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Блуза - код 812
  Блуза - код 812
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Код DD-570 - кремова
  Код DD-570 - кремова
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 9. Палто - код 1918 - розова
  Палто - код 1918 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Блуза - код 0247 - пудра
  Блуза - код 0247 - пудра
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71