-50%

Блуза - код 952 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38913
-50%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код 11512
  Код 11512
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Блуза - код 0514 - 1 - пудра
  Блуза - код 0514 - 1 - пудра
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Блуза - код 6165 - 3 - пудра
  Блуза - код 6165 - 3 - пудра
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Блуза - код 3478 - розова
  Блуза - код 3478 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 4001 - розова
  Блуза - код 4001 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Код B150
  Код B150
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 0807
  Фустан - код 0807
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Код Р106 - окер
  Код Р106 - окер
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 4. Блуза - код 3010 - црна
  Блуза - код 3010 - црна
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 5. Блуза - код 9062 - бело
  Блуза - код 9062 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 3477 - бело
  Фустан - код 3477 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Блуза - код 0263
  Блуза - код 0263
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 8. Комплет - код 2071 - темно виолетова
  Комплет - код 2071 - темно виолетова
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Код YX6811 - црна
  Код YX6811 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Јакна - код 9350 - 1 - црна
  Јакна - код 9350 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71