-42%

Блуза - код 960 - кафеава - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39498
-42%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Памук - 65% Полиестер-35%

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 3748
  Блуза - код 3748
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 1653 - 5
  Блуза - код 1653 - 5
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 3. Блуза - код 4089 - капучино
  Блуза - код 4089 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Блуза - код 0177 - кафеава
  Блуза - код 0177 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 5171 - 2 - кафеава
  Блуза - код 5171 - 2 - кафеава
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
Слични производи
 1. Комплет - код 2995 - црна
  Комплет - код 2995 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 2378 - бело
  Фустан - код 2378 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 8987 - кафеава
  Фустан - код 8987 - кафеава
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 4. Блуза - код 5155
  Блуза - код 5155
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Блуза - код 4229 - корали
  Блуза - код 4229 - корали
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 6299 - небесно сина
  Фустан - код 6299 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Блуза - код 4244 - црвена
  Блуза - код 4244 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Тренерки - код 5358 - праска
  Тренерки - код 5358 - праска
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Разкроена дамска пола в цвят пудра от тюл - код 1130
  Сукња - код 1130 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Маица - код 0512 - бело
  Маица - код 0512 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71