-75%

Блуза - код 961 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39651
-75%
Special Price MKD 290,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 97 % Ликра - 3%

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 3464 - розова
  Блуза - код 3464 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 3102
  Фустан - код 3102
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Џемпер - код 1219 - 4 - шарена
  Џемпер - код 1219 - 4 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 3991 - пудра
  Блуза - код 3991 - пудра
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Код B21 - жолта
  Код B21 - жолта
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Код B42 - окер
  Код B42 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Сукња - код 1912 - црна
  Сукња - код 1912 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Блуза - код 9622 - окер
  Блуза - код 9622 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 8865 - борда
  Блуза - код 8865 - борда
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Тренерки - код 6102 - розова
  Тренерки - код 6102 - розова
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Џемпер - код 9087 - жолта
  Џемпер - код 9087 - жолта
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71