-71%

Блуза - код 965 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41217
-71%
Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Къс ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска блуза в бяло с къдрички - код 2670
  Блуза - код 2670 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Блуза - код 45211 - бело
  Блуза - код 45211 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Блуза - код 2635 - бела
  Блуза - код 2635 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 811,71
 4. Блуза - код 11662 - бела
  Блуза - код 11662 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Блуза - код 2535 - бело
  Блуза - код 2535 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
Слични производи
 1. Фустан - код 5169 - 2 - небесно сина
  Фустан - код 5169 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Фустан - код 9103 - пудра
  Фустан - код 9103 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Блуза - код 0308 - бело
  Блуза - код 0308 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 2663 - ментол
  Фустан - код 2663 - ментол
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Фустан - код 1253 - црвена
  Фустан - код 1253 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 8365 - путер зелена
  Блуза - код 8365 - путер зелена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 7. Дамско боди в цвят капучино - код 12820
  Боди - код 12820 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Блуза - код 1316 - црна
  Блуза - код 1316 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Фустан - код 6271
  Фустан - код 6271
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Код B521 - црна
  Код B521 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71