-33%

Блуза - код 979 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
414
-33%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 0157 - црна
  Блуза - код 0157 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 4253 - 1 - црна
  Блуза - код 4253 - 1 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Блуза - код 6682 - 2 - црна
  Блуза - код 6682 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 2922 - црна
  Блуза - код 2922 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 3166 - 2 - црна
  Блуза - код 3166 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Топ - код 3091 - бело
  Топ - код 3091 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Къса дамска блуза в бяло - код 1242
  Блуза - код 1242 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Разкроена дамска пола в светлорозово - код 7400
  Сукња - код 7400
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Панталони - код 5664 - бело
  Панталони - код 5664 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 6357 - 1 - црна
  Фустан - код 6357 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 6. Атрактивни къси панталони в цвят капучино - код 2085
  Кратки панталони - код 2085 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Спортски комплет - код 2505 - 1 - црна
  Спортски комплет - код 2505 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Дамска тениска с надпис в бежово - код 11905
  Маица - код 11905 - кремова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Дамски свободен панталон в бяло - код 11803
  Панталони - код 11803 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Комплет - код 11980
  Комплет - код 11980
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71