-33%

Боди - код 669 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37478
-33%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Боди

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Боди - код 2918 - црна
  Боди - код 2918 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Боди - код 2678 - 1 - црна
  Боди - код 2678 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Дамско боди в черно от рипс с цип - код 2232
  Боди - код 2232 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Боди - код 3322 - црна
  Боди - код 3322 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Боди - код 6626 - црна
  Боди - код 6626 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Изчистен дамски топ от рипс в сиво - код 2987
  Топ - код 2987 - сиво
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Панталони - код 5664 - црна
  Панталони - код 5664 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Комплет - код 6518 - борда
  Комплет - код 6518 - борда
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 4. Маица - код 4435 - жолта
  Маица - код 4435 - жолта
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Код Р113 - бело
  Код Р113 - бело
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 6. Тениска в бежово с принт - код 4435
  Маица - код 4435
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Фустан - код 0899 - бело
  Фустан - код 0899 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Тениска в бяло с принт - код 4435
  Маица - код 4435 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Топ - код 2668 - борда
  Топ - код 2668 - борда
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 0763 - капучино
  Фустан - код 0763 - капучино
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.275,71