-67%

Боди - код 992 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41187
-67%
Special Price MKD 348,00 Регуларна цена MKD 1.073,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Боди

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 8051 - окер
  Блуза - код 8051 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 5455 - розова
  Блуза - код 5455 - розова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Код NH2862 - жолта
  Код NH2862 - жолта
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 4. Фустан - код 3060 - 4 - шарена
  Фустан - код 3060 - 4 - шарена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Код B24 - златно
  Код B24 - златно
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Палто - код 1514 - 3 - капучино
  Палто - код 1514 - 3 - капучино
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 7. Фустан - код 100 - небесно сина
  Фустан - код 100 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Код Р20 - 2 - кафеава
  Код Р20 - 2 - кафеава
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 9. Код B99 - 2 - шарено
  Код B99 - 2 - шарено
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Јакна - код 7070
  Јакна - код 7070
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71