-22%

Фармерки - код 125 - 3 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
6144
-22%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски топ с къдрички и ефектен гръб в розово - код 229
  Топ - код 229 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Дамска тениска тип прегърни ме в светлосиньо - код 515
  Маица - код 515 - светло сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Кратки панталони - код 8164
  Кратки панталони - код 8164
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Блуза - код 8861 - борда
  Блуза - код 8861 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамско боди с къдрички в цвят тюркоаз - код 3670
  Боди - код 3670 - тиркизна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 985,71
 6. Фустан - код 1729 - пудра
  Фустан - код 1729 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Маица - код 3112 - бело
  Маица - код 3112 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Комплет - код 9995 - зелена
  Комплет - код 9995 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Маица - код 3310 - бела
  Маица - код 3310 - бела
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Дамска лятна риза цвят капучино - 6598
  Кошула - код 6598 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 985,71