-22%

Фармерки - код 125 - 4 - розова

Нема на залиха
SKU
6145
-22%
Special Price ден 1.015,00 Регуларна цена ден 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 2199 - ментол
  Комбинезон - код 2199 - ментол
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Кардиган - код 0372 - виолетова
  Кардиган - код 0372 - виолетова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Блуза - код 5618 - сиво
  Блуза - код 5618 - сиво
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 4. Фустан - код 7768 - бело
  Фустан - код 7768 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Фустан - код 5454 - 9 - шарена
  Фустан - код 5454 - 9 - шарена
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 6. Фустан - код 960 - борда
  Фустан - код 960 - борда
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Фустан - код 1172 - виолетова
  Фустан - код 1172 - виолетова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Код NH2851 - портокалова
  Код NH2851 - портокалова
  Special Price ден 1.043,71 Регуларна цена ден 1.623,71
 9. Фустан - код 641 - ментол
  Фустан - код 641 - ментол
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 10. Блуза - код 1193 - тиркизна
  Блуза - код 1193 - тиркизна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71