-22%

Фармерки - код 125 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
6141
-22%
Special Price ден 1.015,00 Регуларна цена ден 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 0907 - розова
  Блуза - код 0907 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Фустан - код 6619 - окер
  Фустан - код 6619 - окер
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 3. Јакна - код 0558 - 2 - црна
  Јакна - код 0558 - 2 - црна
  Најниско ден 4.610,71 Регуларна цена ден 5.190,71
 4. Џемпер - код 9087 - жолта
  Џемпер - код 9087 - жолта
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 5. Фустан - код 2457 - црна
  Фустан - код 2457 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Комбинезон - код 2628 - окер
  Комбинезон - код 2628 - окер
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Комплет - код 5611 - розова
  Комплет - код 5611 - розова
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 8. Блуза - код 825 - путер зелена
  Блуза - код 825 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Фустан - код 940 - графитна
  Фустан - код 940 - графитна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 10. Код B15 - црна
  Код B15 - црна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71