-28%

Фармерки - код 759 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40857
-28%
Special Price MKD 1.421,00 Регуларна цена MKD 2.001,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фармерки - код 8185 - 1
  Фармерки - код 8185 - 1
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фармерки - код 4282 - 1
  Фармерки - код 4282 - 1
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фармерки - код 4393 - 1
  Фармерки - код 4393 - 1
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Фармерки - код 4399 - 1
  Фармерки - код 4399 - 1
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 5. Фармерки - код 3242 - 1
  Фармерки - код 3242 - 1
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
Слични производи
 1. Панталони - код 2252
  Панталони - код 2252
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Фустан - код 1478 - 3 - тиркизна
  Фустан - код 1478 - 3 - тиркизна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Фустан - код 2540 - црна
  Фустан - код 2540 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Тренерки - код 4006 - бело
  Тренерки - код 4006 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Сако - код 5255 - црвена
  Сако - код 5255 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Тренерки - код 5583 - борда
  Тренерки - код 5583 - борда
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 7. Блуза - код 0737 - бело
  Блуза - код 0737 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 8. Фустан - код 2915 - 1
  Фустан - код 2915 - 1
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 9. Комплет - код 4304 - 3 - црна
  Комплет - код 4304 - 3 - црна
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 10. Код B351 - 2 - шарена
  Код B351 - 2 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71