-30%

Фармерки - код 913 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40943
-30%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фармерки - код 7032 - 1 - црна
  Фармерки - код 7032 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Дамски дънки в черно с висока талия - код 4311
  Фармерки - код 4311 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Накъсани дамски дънки в черно - код 3642
  Фармерки - код 3642 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Дамски дънки по тялото с висока талия в черно - код 5001
  Фармерки - код 5001 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.072,71
 5. Вталени дамски черни дънки с кръпки - код 2893
  Фармерки - код 2893 - црна
  Најниско MKD 1.015,00
Слични производи
 1. Комбинезон - код 7701 - црна
  Комбинезон - код 7701 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Комбинезон - код 7701 - зелена
  Комбинезон - код 7701 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 1842 - црна
  Фустан - код 1842 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Ефектен къс топ в черно - код 11924
  Топ - код 11924 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Фустан - код 6999
  Фустан - код 6999
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 4802 - сина
  Фустан - код 4802 - сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 8190 - жолта
  Фустан - код 8190 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Дамски комплект къс топ и панталон рипс в черно - код 2406
  Комплет - код 2406 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 9. Топ - код 11942 - ментол
  Топ - код 11942 - ментол
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Код B578
  Код B578
  Special Price MKD 454,14 Регуларна цена MKD 744,14