-40%

Фармерки - код 913 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40944
-40%
Special Price ден 870,00 Регуларна цена ден 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код NH2843 - зелена
  Код NH2843 - зелена
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 2. Блуза - код 4549 - бело
  Блуза - код 4549 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 3. Сако - код 8031 - кафеава
  Сако - код 8031 - кафеава
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 3636 - ментол
  Фустан - код 3636 - ментол
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Код 4471 - црвена
  Код 4471 - црвена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Код NH2893 - портокалова
  Код NH2893 - портокалова
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 7. Комплет - код 694 - бело
  Комплет - код 694 - бело
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Фустан - код 0108 - црна
  Фустан - код 0108 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Топ - код 387 - виолетова
  Топ - код 387 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Код Р23 - кафеава
  Код Р23 - кафеава
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 579,71