Фармерки - код 917 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
701-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 9910 - зелена
  Фустан - код 9910 - зелена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Код AC-1013 - кремова
  Код AC-1013 - кремова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Код B13 - црвена
  Код B13 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 896 - путер зелена
  Блуза - код 896 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Кардиган - код 053 - светло сина
  Кардиган - код 053 - светло сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Код NH2813 - кафеава
  Код NH2813 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 3738
  Фустан - код 3738
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Код B45 - окер
  Код B45 - окер
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 9. Код 10021А - жолта
  Код 10021А - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 830 - црвена
  Фустан - код 830 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71