-58%

Фустан - код 961 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39088
-58%
Special Price MKD 406,00 Регуларна цена MKD 986,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6383 - црвена
  Фустан - код 6383 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 3298 - црвена
  Фустан - код 3298 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 8619 - 5 - црвена
  Фустан - код 8619 - 5 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 4. Фустан - код 8619 - 3 - борда
  Фустан - код 8619 - 3 - борда
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 5. Фустан - код 1504 - 3 - црвена
  Фустан - код 1504 - 3 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Слични производи
 1. Код B351 - 2 - шарена
  Код B351 - 2 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Блуза - код 5582
  Блуза - код 5582
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Комплет - код 9896 - небесно сина
  Комплет - код 9896 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Атрактивен дамски къс топ в черно - код 11716
  Топ - код 11716 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Топ - код 3130 - црна
  Топ - код 3130 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Комплет - код 9205 - 1 - сиво
  Комплет - код 9205 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 7. Блуза - код 5263 - црна
  Блуза - код 5263 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 956,71
 8. Фустан - код 692 - црна
  Фустан - код 692 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Блуза - код 4155
  Блуза - код 4155
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 10. Боди - код 11595
  Боди - код 11595
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 956,71