Хеланки - код 681 - црна

Нема на залиха
SKU
426-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 5 % Еластан - 95 %

Тип на производ: Хеланки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 229 - црна
  Топ - код 229 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 2. Маица - код 3514 - бела
  Маица - код 3514 - бела
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Туника - код 143 - розова
  Туника - код 143 - розова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Блуза - код 5191 - бело
  Блуза - код 5191 - бело
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 5. Фустан - код 659 - зелена
  Фустан - код 659 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Фустан - код 7723 - црна
  Фустан - код 7723 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Фустан - код 5587 - црна
  Фустан - код 5587 - црна
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 8. Кошула - код 8789
  Кошула - код 8789
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Хеланки - код 509 - црна
  Хеланки - код 509 - црна
  Најниско ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Код AC1001 - кафеава
  Код AC1001 - кафеава
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 666,71