-26%

Панталони - код 413 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
199
-26%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Панталони - код 5896 - црна
  Панталони - код 5896 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Панталони - код 4181 - црна
  Панталони - код 4181 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Панталони - код 5698 - црна
  Панталони - код 5698 - црна
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 4. Панталони - код 5040 - црна
  Панталони - код 5040 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Панталони - код 2090 - црна
  Панталони - код 2090 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Слични производи
 1. Топ - код 229 - црна
  Топ - код 229 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 1429 - темно сина
  Фустан - код 1429 - темно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 1140 - зелена
  Фустан - код 1140 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 4. Код Р52 - црвена
  Код Р52 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Кошула - код 9032 - црна
  Кошула - код 9032 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Фустан - код 0060 - бело
  Фустан - код 0060 - бело
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 7. Панталони - код 8986 - 1 - црна
  Панталони - код 8986 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 8. Блуза - код 912 - корали
  Блуза - код 912 - корали
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Комплет - код 7778 - путер зелена
  Комплет - код 7778 - путер зелена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Фармерки - код 1554 - сина
  Фармерки - код 1554 - сина
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71