-33%

Панталони - код 818 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
31
-33%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Панталони - код 2993 - 1 - црна
  Панталони - код 2993 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Панталони - код 5052 - црна
  Панталони - код 5052 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Панталони - код 2090 - црна
  Панталони - код 2090 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Слични производи
 1. Код P25 - розова
  Код P25 - розова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Тренерки - код 0601 - црвена
  Тренерки - код 0601 - црвена
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 3. Код P89 - портокалова
  Код P89 - портокалова
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 4. Блуза - код 8861 - ментол
  Блуза - код 8861 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Јакна - код 9197 - бела
  Јакна - код 9197 - бела
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 6. Фустан - код 8653 - 2 - црвена
  Фустан - код 8653 - 2 - црвена
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 7. Код B160 - кремова
  Код B160 - кремова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Код LS589 - жолта
  Код LS589 - жолта
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Фустан - код 940 - црна
  Фустан - код 940 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 10. Код LS594 - портокалова
  Код LS594 - портокалова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71