Добиј дополнителен попуст -30% со promo код PROMO30

-40%

Код P249 - кафеава

Нема на залиха
SKU
605251
-40%
Special Price MKD 434,71 Regular Price MKD 724,71

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Еко Кожа

Тип на производ: Колан

Width (cm.): 4

Должина (cm.): 102

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи