-30%

Комбинезон - код 185 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38713
-30%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 0499 - бело
  Комбинезон - код 0499 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Код B28-822 - виолетова
  Код B28-822 - виолетова
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Јакна - код 887 - тиркизна
  Јакна - код 887 - тиркизна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Блуза - код 4448
  Блуза - код 4448
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Кардиган - код 998 - сиво
  Кардиган - код 998 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Кошула - код 8050 - путер зелена
  Кошула - код 8050 - путер зелена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Код Р11 - портокалова
  Код Р11 - портокалова
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 7. Блуза - код 1847 - сиво
  Блуза - код 1847 - сиво
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Код 1847 - пудра
  Код 1847 - пудра
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 9. Фустан - код 8272
  Фустан - код 8272
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Палто - код 3435 - борда
  Палто - код 3435 - борда
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71