-20%

Комбинезон - код 303 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
5640
-20%
Special Price MKD 1.102,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 91033 - 1 - црна
  Комбинезон - код 91033 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Комбинезон - код 5622 - црна
  Комбинезон - код 5622 - црна
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Атрактивен дълъг гащеризон в черно - код 8836
  Комбинезон - код 8836 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Елегантен дамски гащеризон в черно - код 0910
  Комбинезон - код 0910 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Дамски гащеризон в черно с атрактивен десен - код 3388 - 2
  Комбинезон - код 3388 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
Слични производи
 1. Дамски комплект потник и панталон в светлолилаво с десен на пеперуди - код 6899
  Комплет - код 6899
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Топ - код 8843 - циклама
  Топ - код 8843 - циклама
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Тренерки - код 1236 - виолетова
  Тренерки - код 1236 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Блуза - код 5191 - кафеава
  Блуза - код 5191 - кафеава
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Дамски сет топ и пола в цвят капучино - код 10110
  Код 10110 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 3982 - кафеава
  Фустан - код 3982 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Сладурски сет от две части топ и пола в зелено - код 1254
  Комплет - код 1254 - 1 - зелена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 2074 - циклама
  Фустан - код 2074 - циклама
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Комплет - код 8183 - 1 - камуфлажа
  Комплет - код 8183 - 1 - камуфлажа
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Дамска тениска в черно с принт - код 6698
  Блуза - код 6689 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71