-20%

Комбинезон - код 303 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
5736
-20%
Special Price MKD 1.102,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 9911 - црна
  Комбинезон - код 9911 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Комбинезон - код 528 - црна
  Комбинезон - код 528 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 326 - шарена
  Фустан - код 326 - шарена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Палто - код 643 - црна
  Палто - код 643 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Код Р7 - сиво
  Код Р7 - сиво
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Фустан - код 1277 - 3 - шарена
  Фустан - код 1277 - 3 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 5. Код 5350 - небесно сина
  Код 5350 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Код LS567 - кремова
  Код LS567 - кремова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Палто - код 7989 - црвена
  Палто - код 7989 - црвена
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 8. Кошула - код 5081 - црна
  Кошула - код 5081 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Фустан - код 6611 - шарена
  Фустан - код 6611 - шарена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 10. Блуза - код 4111 - црна
  Блуза - код 4111 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71