-55%

Комбинезон - код 303 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
5742
-55%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 6605 - црна
  Комбинезон - код 6605 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Комбинезон - код 1054 - црна
  Комбинезон - код 1054 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Комбинезон - код 1054 - црна
  Комбинезон - код 1054 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Комбинезон - код 1054 - црна
  Комбинезон - код 1054 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Комбинезон - код 1054 - црна
  Комбинезон - код 1054 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 927,71
Слични производи
 1. Комплет - код 0939
  Комплет - код 0939
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Комплет - код 11958 - розова
  Комплет - код 11958 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 11864 - розова
  Фустан - код 11864 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Комплет - код 11974 - розова
  Комплет - код 11974 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Атрактивен дамски сет топ с паданли рамене и къси панталонки в черно - код 2730
  Комплет - код 2730 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Атрактивен дамски гащеризон в синьо - код 6282
  Комбинезон - код 6282 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Сако - код 5957
  Сако - код 5957
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Боди - код 8807 - розова
  Боди - код 8807 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 9. Атрактивен бански цял в пудра - код 1091
  Купачи - код 1091 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Код B416
  Код B416
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71