-30%

Комбинезон - код 381 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38712
-30%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 2931 - црна
  Маица - код 2931 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Дамско боди в розово с копчета - код 7101
  Боди - код 7101 - розова
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Блуза - код 0737 - кафеава
  Блуза - код 0737 - кафеава
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 4. Маица - код 5124 - бело
  Маица - код 5124 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Маица - код 2447 - 3 - бело
  Маица - код 2447 - 3 - бело
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 6. Дамски топ рипс в лилаво - код 4602
  Топ - код 4602 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Код B532 - бело
  Код B532 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Фустан - код 1822 - 2 - црвена
  Фустан - код 1822 - 2 - црвена
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 9. Дамски комплект потник и къси панталонки в светлосиньо - код 3657 - лице
  Комплет - код 3657 - 3
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 2074 - бело
  Фустан - код 2074 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71