-40%

Комбинезон - код 55 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
6337
-40%
Special Price ден 870,00 Регуларна цена ден 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 132 - небесно сина
  Фустан - код 132 - небесно сина
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 2. Фустан - код 2298 - окер
  Фустан - код 2298 - окер
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Јакна - код 215 - 5 - црна
  Јакна - код 215 - 5 - црна
  Најниско ден 3.422,00 Регуларна цена ден 4.002,00
 4. Блуза - код 8027 - борда
  Блуза - код 8027 - борда
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 956,71
 5. Панталони - код 8788 - црна
  Панталони - код 8788 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Комплет - код 557 - небесно сина
  Комплет - код 557 - небесно сина
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 7. Код 2911
  Код 2911
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Кардиган - код 6878 - небесно сина
  Кардиган - код 6878 - небесно сина
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 9. Палто - код 7989
  Палто - код 7989
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 10. Код B5 - црна
  Код B5 - црна
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71