-41%

Комбинезон - код 573 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38771
-41%
Special Price ден 812,00 Регуларна цена ден 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0014 - бела
  Фустан - код 0014 - бела
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Јакна - код 1319 - 1 - зелена
  Јакна - код 1319 - 1 - зелена
  Најниско ден 3.712,00 Регуларна цена ден 4.582,00
 3. Јакна - код 215 - 1 - сина
  Јакна - код 215 - 1 - сина
  Најниско ден 3.422,00 Регуларна цена ден 4.002,00
 4. Кардиган - код 8821 - розова
  Кардиган - код 8821 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Блуза - код 1059 - ментол
  Блуза - код 1059 - ментол
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Фустан - код 8815 - шарено
  Фустан - код 8815 - шарено
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Маица - код 3667 - неон жолта
  Маица - код 3667 - неон жолта
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.043,71
 8. Код AC-1007 - темно сина
  Код AC-1007 - темно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Фустан - код 129 - црна
  Фустан - код 129 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Блуза - код 5757 - окер
  Блуза - код 5757 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71