-20%

Комбинезон - код 780 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
3425
-20%
Special Price ден 1.102,00 Регуларна цена ден 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 7878 - пудра
  Блуза - код 7878 - пудра
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Комбинезон - код 6644 - виолетова
  Комбинезон - код 6644 - виолетова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Комплет - код 0001 - шарена
  Комплет - код 0001 - шарена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Кошула - код 6148 - кремова
  Кошула - код 6148 - кремова
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Код YX6824 - златно
  Код YX6824 - златно
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Код NH2845 - сиво
  Код NH2845 - сиво
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 7. Палто - код 164 - небесно сина
  Палто - код 164 - небесно сина
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 8. Сако - код 2911 - капучино
  Сако - код 2911 - капучино
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Фустан - код 228 - небесно сина
  Фустан - код 228 - небесно сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 10. Фустан - код 3231 - црна
  Фустан - код 3231 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71