-20%

Комплет - код 218 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37949
-20%
Special Price MKD 1.131,00 Регуларна цена MKD 1.421,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Елегантен дамски комплект сако без ръкави и къси панталонки в бяло - код 8281
  Комплет - код 8281 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Блуза - код 8365 - путер зелена
  Блуза - код 8365 - путер зелена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 2. Фустан - код 5469 - 1
  Фустан - код 5469 - 1
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Код 0828
  Код 0828
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 4. Черен панталон еко кожа с ципове и връзки - код 8021
  Панталони - код 8021 - црна
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Фустан - код 0714 - 2 - црна
  Фустан - код 0714 - 2 - црна
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Сукња - код 0849 - зелена
  Сукња - код 0849 - зелена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Изчистен дамски топ рипс в бяло - код 1651
  Топ - код 1651 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Фустан - код 8899 - бело
  Фустан - код 8899 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Дамски лачен клин в бордо - код 2164
  Хеланки - код 2164 - 1 - борда
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 10. Топ - код 11964
  Топ - код 11964
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71