-26%

Комплет - код 710 - кремова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37416
-26%
Special Price MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Полиестер - 90 % Еластан - 10 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски бански в бяло - код 2709
  Купачи - код 2709 - 4 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 7391 - бела
  Фустан - код 7391 - бела
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 3. Фустан - код 4513 - црна
  Фустан - код 4513 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Топ - код 3747 - црна
  Топ - код 3747 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Накъсани дамски дънки в светлосиньо - код 4282
  Фармерки - код 4282 - 1
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Къс дамски топ потник рипс в бяло - код 2208
  Топ - код 2208 - 2 - бела
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Комплет - код 11958
  Комплет - код 11958
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фустан - код 4673
  Фустан - код 4673
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 9. Дамска риза в цвят мента - код 5293
  Кошула - код 5293 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Дамска тениска в цвят пудра с надпис - код 4318
  Маица - код 4318 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71